System wspierający controlling personalny - efektywne połączenie zarządzania kosztami kadrowymi z wynikami firmy

System wspierający controlling personalny

Data dodania: 26 listopada 2020
Podziel się informacją:

System wspierający controlling personalny – efektywne połączenie zarządzania kosztami kadrowymi z wynikami firmy

Kiedy: 9 grudnia 2020 w godzinach 10:00-10:30.

Zobacz wideo

Osoby odpowiedzialne za controlling HR, znajdują się pod presją budżetową wynikającą z dużej zmienności biznesowej i trudność przewidywania przyszłości. Z jednej strony, muszą zwiększać wydajność funkcjonalną, a jednocześnie zarządzać ryzykiem związanym z inicjatywami kosztowymi. Tego typu wyzwania powodują, że narzędzia wspierające szybkie przeplanowanie biznesu, weryfikację scenariuszy, szybką analitykę i raportowanie stają się kluczowe do sprawnego działania i sprawnej współpracy z dyrektorami funkcyjnymi, finansami czy zarządem.

Elastyczne planowanie wynagrodzeń, koszów pracowniczych oraz zautomatyzowane raporty, prognozy kosztów wynagrodzeń mogą stanowić zarówno narzędzie operacyjne, jak również istotne narzędzie wczesnego ostrzegania, dzięki któremu zyskujemy czas na reakcję i podejście odpowiednich decyzji.

W trakcie webinarium pokażemy, m.in.:

  • Planowanie zatrudnienia – budżetowania wakatów, awansów czy działań restrukturyzacyjnych w wymiarze etatów czy osób.
  • Budżetowanie wynagrodzeń oraz pozostałych kosztów osobowych
  • Planowanie zmian wynagrodzeń, generowanie alternatywnych scenariuszy i analizę ich wpływu na firmę.

Zarejestruj się i zobacz w jaki sposób dobry system wspiera proces controllingu HR budując efektywne połączenie pomiędzy procesami zarządzania zasobami ludzkimi a wynikami firmy.

Serdecznie zapraszamy!

Webinarium poprowadzi:

Weronika Boniecka
Konsultantka w Cogit odpowiedzialna za wsparcie klientów w obszarze controllingu, systemów analitycznych i raportowych – Business Intelligence. Od ponad 5 lat wdraża rozwiązania usprawniające procesy controllingu HR, optymalizacji dostaw, prognozowania sprzedaży czy alokacji kosztów. Uczestniczyła w wielu projektach doradczych i wdrożeniowych w Polsce i za granicą dla takich firm jak: Leroy Merlin, Dr Irena Eris, Ziegler czy LUX MED. W swojej pracy łączy kompetencje biznesowe oraz wiedzę informatyczną. Absolwentka Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów podyplomowych na SGH z zakresu rachunkowości zarządczej i controllingu.