Aktualności

UKOUG Hyperion Partner of the Year Award

Data dodania: 19 października 2015
Kategoria: Informacje Oracle
Podziel się informacją:

Dziękujemy wszystkim Klientom, którzy oddali głos na naszą firmę, w corocznym konkursie, w którym to właśnie użytkownicy technologii Oracle oceniają wiedzę, kompetencje dostawców.

W tym roku, ocena partnerów Oracle została dokonana na podstawie ponad 4600 głosów oddanych przez użytkowników końcowych rozwiązań Oracle z całego świata.

Dzięki Państwa głosom, podczas uroczystej gali w Londynie przedstawiciele naszej firmy, czwarty raz z rzędu, odebrali nagrodę przyznaną w kategorii aplikacji biznesowych Oracle Hyperion – „UKOUG Hyperion Partner of the Year Award”.

Nasi eksperci posiadają unikalną na rynku wiedzę i doświadczenie w zakresie wdrażania rozwiązań Oracle Hyperion, co już po raz czwarty zostało docenione przez Klientów. Osiągnęliśmy to dzięki wspólnym wysiłkom oraz długoletniemu doświadczeniu w pracy z aplikacjami oferowanymi przez Oracle – Codec wykorzystuje rozwiązania Oracle na rynkach międzynarodowych od lat 80., a w Polsce od połowy lat 90.

Wśród naszych Klientów wykorzystujących rozwiązania Oracle można wymienić, takie firmy jak: Absolut, Agora, Bakoma, Coveris, PKO BP, Robyg, T-mobile, Orange, Wyborowa,…