Webinarium - Birst BI

Webinarium – Birst BI

Data dodania: 9 listopada 2017
Podziel się informacją:

Zobacz, dlaczego Birst jest uznany za lidera Business Intelligence.

Kiedy: 29 listopada 2017 w godzinach 10:00-10:30

Birst BI - zapis video z webinaru

Czym jest Birst?

Birst to czołowa platforma BI spełniająca najbardziej wyszukane oczekiwania klienta, począwszy od możliwości integracji, przetwarzania i udostępniania danych z najnowocześniejszymi funkcjami wizualizacji i analizy. Birst jest uznany przez czołowe agencje analityczne (Gartner, Forrester) jako lider w obszarze BI. Dowiedz się więcej o Birst.

Dlaczego dopiero teraz dowiadujesz się o Birst?

Kilka miesięcy temu Infor – trzeci największy dostawca rozwiązań dla biznesu – przejął firmę Birst. Dzięki temu posunięciu, Cogit jako dedykowany partner firmy Infor, ma możliwość zaprezentowania Państwu jednego z najlepszych narzędzi BI na Świecie.

Co pokażemy podczas webinarium?

Pokażemy co sprawia, że Birst BI jest unikalnym rozwiązaniem. Narzędzie, które łączy elastyczność typowego self-service BI (szybkie analizy i wizualizacje na potrzeby użytkownika), a jednocześnie może być wykorzystane i zarządzane w sposób scentralizowany (narzędzie BI zarządzane w skali organizacji – jeden wspólny model danych).

Z Birst’em:

  • można zacząć od zaraz – nie ma potrzeby przygotowywania infrastruktury, szacowania wolumetrii, … Nie rozwleka się start projektu i nie tracimy czasu na rozważania o elastyczności rozwiązania. Już pierwszego dnia można uzyskać oczekiwane raporty, analizy.
  •  koncepcja Networked BI – można stworzyć centralny model BI, albo skorzystać z aktualnego modelu w Hurtowni i oddać resztę do opracowywania zainteresowanym działom, będąc pewnym, że model danych nie wymknie się spod kontroli.
  •  Współpraca z wieloma różnymi źródłami danych – od plików excel po Tableau, HANA, Hadoop, …
  •  Łatwość tworzenia wizualizacji – zrobienie wizualizacji w Birst jest dużo prostsze niż w excelu (nie wspominając o atrakcyjności wizualnej).

Pokażemy jego możliwości i wskażemy na jego unikalność, łatwość wykorzystania, szybkie efekty.

Dla kogo dedykowane jest webinarium?

Birst z łatwością wykorzystywany jest we wszystkich obszarach przedsiębiorstwa: finansach, sprzedaży, marketingu, logistyce,…. i IT. Zarówno przez duże organizacje działające globalnie jak i mniejsze firmy lokalne. W pierwszym seminarium dotyczącym Birst zarysujemy jego możliwości i wskażemy na jego unikalność i łatwość wykorzystania – webinarium adresowane jest dla każdego, kto poszukuje rozwiązania BI lub po prostu chciałby zobaczyć czym charakteryzuje się czołowe rozwiązanie na rynku.

Kto będzie prelegentem?

Radosław Kozieja

Prezes zarządu Cogit. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w wykorzystaniu systemów informatycznych do wspierania zarządzania największymi firmami. Od dziewiętnastu lat pracuje w Cogit (dawniej Codec), a od roku 1999 zarządza jej polskim oddziałem. Zajmował się zagadnieniami związanymi z praktycznym wspomaganiem podejmowania decyzji, controllingu, finansów oraz zarządzania m.in. przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji oraz systemów analitycznych. Z problematyką zastosowań Performance Management i Business Intelligence związany od początku kariery zawodowej. Uczestniczył i prowadził projekty konsultingowe oraz wdrożenia systemów Performance Management i Business Intelligence w Polsce i Irlandii. Absolwent Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej.