Cyfrowa transformacja z Cogit

Usługi

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji o naszych rozwiązaniach, usługach, czy doświadczeniach - zapraszamy na bezpłatną konsultację.

Cyfrowa transformacja z Cogit

Czy czujesz, że w Twojej firmie nowoczesne technologie (IT) nie są w pełni wykorzystywane? I to zarówno, jeśli chodzi o ludzi, którzy boją się zmian, jak i sprzęt czy technologię? Czy kolejne inwestycje w tym obszarze nie przynoszą oczekiwanych rezultatów?

System miał działać szybko, niemal samodzielnie rozwiązywać problemy, a funkcjonuje podobnie, jak ten wykorzystywany uprzednio, z tym, że posiada kilka dodatkowych, w zasadzie średnio użytecznych funkcjonalności? Być może posiadasz oprogramowanie czy inne zasoby informatyczne, które nie spełniają Twoich potrzeb?

A może boisz się nowych technologii i wolałbyś, aby wszystko pozostało po staremu?

Musimy Cię rozczarować, niestety nie pozostanie. W dzisiejszym cyfrowym świecie wszystko zmienia się niezwykle szybko, także IT. To właśnie firmy, które najszybciej są w stanie przystosować się do zmian zyskują przewagę rynkową, trudną do nadrobienia na innych polach. W aktualnych, niezwykle trudnych warunkach rynkowych nawet niewielkie usprawnienie może przyczynić się do uzyskania realnie dużej wartości biznesowej.

Szybsze procesy, trafniejsze decyzje, automatyzacja pewnych zadań, a co za tym idzie większe zyski to nie tylko zasługa ludzi, odpowiednich procesów, które zbudują oraz zaimplementują w organizacji, ale także wydajnych systemów, baz danych, ich dostępności, odpowiedniego oprogramowania oraz różnych innych czynników, bezpośrednio związanych z IT.

Bo dzisiaj IT to istotny element niemal każdej firmy. Bez IT biznes praktycznie nie istnieje.

Dla przykładu często słyszy się o sytuacjach wykorzystywania wielu aplikacji przez działy finansowe, księgowe w firmie. Czasami jest to konieczne, jednak czasami sytuacja taka generuje straty dla przedsiębiorstwa. Pracownicy tracą mianowicie dużo cennego czasu przełączając się pomiędzy aplikacjami, dodatkowo wszystkie z nich muszą być utrzymywane, wspierane przez IT. A co gdyby wszystkie potrzebne funkcjonalności zawrzeć w ramach pojedynczej aplikacji? A co gdyby dodatkowo pomyśleć o chmurze (Cloud Services) i praktycznie wyeliminować kosztowne inwestycje w sprzęt i utrzymanie aplikacji, skupiając się na biznesie?

Podsumowując:

Wiemy, czym jest Digital Transformation w obszarze IT. Z powodzeniem pomagamy biznesom naszych klientów rosnąć, wykorzystując najnowocześniejsze technologie! Potrzebujesz konsultacji?

A może konieczny jest całkowity audyt funkcjonowania IT w twojej firmie, dokonanego przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, a jednocześnie znających nowinki rynkowe?

Dobrze trafiłeś!