Zarządzanie efektywnością przedsiębiorstwa - CFO w chmurze

Zarządzanie efektywnością przedsiębiorstwa – CFO w chmurze

Zapraszamy na spotkanie poświęcone zagadnieniom zarządzania efektywnością organizacji oraz możliwościom, jakie w tym zakresie dostarczają rozwiązania wspierające pracę CFO.

Do zaprezentowania swoich doświadczeń zaprosiliśmy przedstawicieli firmy Agora SA, która z powodzeniem wykorzystuje nowoczesne technologie wspierające zarządzanie efektywnością. Będzie to spojrzenie zarówno z perspektywy osoby odpowiedzialnej za finanse oraz IT.

Podczas spotkania postaramy się przedstawić, na ile odpowiednie wykorzystanie technologii pozwala na osiągnięcie wzrostu efektywności organizacji oraz jakie możliwości w tym zakresie można uzyskać dzięki rozwiązaniom informatycznym – zarówno tym, rozwijanym na bazie własnej infrastruktury oraz świadczonym w modelu cloud. Opowiemy o trendach, kierunkach rozwoju i szybkich efektach, jakie można osiągnąć bez konieczności dużych inwestycji w infrastrukturę.

Dzięki uprzejmości naszego Klienta, zapraszamy do Jego siedziby, gdzie będziemy mogli nie tylko rozmawiać o efektach, ale i zaprezentować wykorzystywane rozwiązanie. Mamy nadzieję, że zarówno tematyka, jak i forma spotkania przyczynią się do żywej dyskusji, wymiany doświadczeń i wzajemnej inspiracji.

Program spotkania

  • 9.00-9.30 Oczekujemy na przybicie Gości – poranna kawa
  • 9.30 – 9.45 Krótkie wprowadzenie do dyskusji Radosław Kozieja, Wiceprezes, Codec Polska
  • 9.45-10.30 Case study – Kompleksowe zarządzanie efektywnością przedsiębiorstwa Dorota Franczyk, Dyrektor Finansowy, Agora SA
  • 10.30-11.15 Efektywne wykorzystanie aplikacji Hyperion Małgorzata Olszewska, Dyrektor Pionu IT, Agora SA
  • 11.15-11.30 Przerwa
  • 11.30-12.15 Standard lub „na miarę” – czy to jedyne opcje dla CFO? Marek Rulak, Business Development Manager, Codec
  • 12.15 Lunch

cfo w chmurze

Z przeprowadzonego w 2014 roku badania wśród CFO na świecie („Empowering Modern Finance”) wynika, że coraz więcej CFO rozpatruje rozwiązania w chmurze, jako krok w kierunku wzrostu efektywności. 2/3 przebadanych decydentów przenosi systemy finansowe do chmury, z czego 24% już dokonało tej transformacji, a 45% ma takie plany na najbliższą przyszłość. Wartości procentowe są nawet większe, gdy mowa o rozwiązaniach kontrolingowych bazujących na chmurze (planowanie, budżetowanie, prognozowanie).

Rejestracja zakończona