Codec Polska zmienia się w Cogit

Codec Polska zmienia się w Cogit

Data dodania: 3 września 2021
Kategoria: Informacje
Podziel się informacją:

Cogit to nowa nazwa polskiego oddziału firmy Codec. Zmiana nazwy oraz logo firmy są zwieńczeniem zmian w strukturze właścicielskiej, które miały miejsce w listopadzie 2019 roku oraz wykupu menedżerskiego zrealizowanego przez Zarząd.

Od początku działania w Polsce Codec zainicjował i znacznie rozwinął rynek systemów Performance Management wspierających planowanie, budżetowanie i analizy. Wiele z tych projektów było pionierskimi wdrożeniami na rynku. Od tego czasu firma nieustannie rozwija i wzmacnia kompetencje, aby skuteczniej wspierać klientów w procesach zarządczych.

Wszystkie pozostałe elementy naszej działalności pozostają niezmienione. Z takim samym zaangażowaniem będziemy wspierać naszych klientów w procesach zarządczych bazując na dobrze znanych i cenionych na rynku systemach informatycznych oraz wieloletnim doświadczeniu. Zespół Cogit to cały czas ci sami doświadczeni konsultanci, którzy od lat realizują ambitne projekty.” – powiedział Radosław Kozieja, prezes i współwłaściciel firmy.

Nasza specjalizacja i doświadczenia stanowią unikalną wartość skoncentrowaną w Polsce i będziemy nadal kontynuować strategię rozwoju opartą o systemy wspierające controlling, analizy i inne obszary zarządzania.” – dodaje Radosław Kozieja.

Nowa nazwa i logo pojawią się w oficjalnej komunikacji firmy od 6 września 2021 roku. Stara nazwa i identyfikacja będą sukcesywnie zastępowane, a cały proces rebrandingu powinien zakończyć się w listopadzie 2021 r.