Przewagi konkurencyjne – wykorzystaj zalety OBIEE

Przewagi konkurencyjne – wykorzystaj zalety OBIEE

Data dodania: 28 marca 2014
Podziel się informacją:

Codec zapewnia szeroki wachlarz usług pomagając organizacjom we wdrożeniach rozwiązań Business Intelligence za pomocą rozwiązań Oracle Business Intelligence (jak również innych Partnerów: Infor, czy Microsoft). Przekuwamy naszą wiedzę w konkretne działania, skupiając się na obszarach styku ludzi i technologii – zwiększamy konkurencyjność organizacji i usprawniamy jej działanie.

Wdrożenia rozwiązań klasy BI skupiają się wykorzystaniu całej mocy Oracle Business Intelligence Enterprise Edition (OBIEE), aby przekształcać surowe dane w użyteczne informacje w formie raportów, dashboard’ów, zaawansowanej analityki oraz kluczowych wskaźników – w celu ułatwienia podejmowania kluczowych decyzji w oparciu o rzetelne źródła.

Rola Business Intelligence w zyskiwaniu przewagi konkurencyjnej

Business Intelligence opiera się na technologii, procesach, umiejętnościach oraz właściwej aplikacji; wspiera wykorzystywanie rzetelnych informacji w podejmowaniu decyzji. W XXI wieku bez odpowiedniego oprogramowania – które pozwala na analizę danych, uwzględnia zmienne środowisko, przewiduje przyszłe trendy – organizacja przegrywa już na starcie.

Najpopularniejszym oprogramowaniem wykorzystywanym przez firmy jest Oracle Business Intelligence Enterprise Edition – lista kluczowych funkcjonalności OBIEE została podniesiona w artykule: Oracle Business Intelligence Enterprise Edition (OBIEE) – właściwa informacja zarządcza kluczem do sukcesu

OBIEE zostało zaprojektowane w sposób umożliwiający wdrożenie go w organizacjach różnej wielkości – od międzynarodowych korporacji po sektor MSP – jednakże nie możesz usprawnić tego, co nie jest mierzone.

Dzięki wykorzystaniu OBIEE, organizacja może zmniejszyć poziom wymaganych umiejętności technicznych przy produkcji raportów oraz znacząco zmniejszyć sam czas tworzenia raportów, dzięki czemu więcej można go poświęcić na wnioski i planowanie na ich podstawie. Skutkiem tego organizacja nie tylko sprawniej podejmuje decyzje i planuje, ale także celniej trafia do swoich klientów i zwiększa ich retencję, zyskując znaczącą przewagę konkurencyjną.

Zalety OBIEE w budowaniu przewagi konkurencyjnej

  • Bardziej wydajne zbieranie i analiza danych – efektywniejsze wnioskowanie szybciej niż konkurencja
  • Skupienie na zestawie stałych KPI
  • Szybsze, oparte na rzetelnych danych podejmowanie decyzji, pozwalające na szybszą adaptację do zmieniających się warunków
  • Uproszczone i niezwykle wydajne graficzne przedstawianie danych

Jak Codec może wykorzystać zalety OBIEE, by zapewnić partnerom przewagi konkurencyjne?

Celem, który stawiamy sobie podczas współpracy z każdym naszym Klientem, jest zapewnienie mu przewagi konkurencyjnej na jego rynku dzięki wszechstronnemu zastosowaniu Oracle Business Intelligence Enterprise Edition. Dzięki naszym konsultantom pracującym z OBIEE, nasi Klienci zyskują wielowymiarowy obraz przeszłych, teraźniejszych i przyszłych wyników, szczególnie potrzebnych w XXI wieku.

Codec posiada udokumentowane doświadczenie w dostarczaniu organizacjom infrastruktury i rozwiązań umożliwiających bezproblemowy rozwój biznesu, w szczególności dzięki:

  • Naszym doświadczonym konsultantom

Codec może pochwalić się złotym partnerstwem firmy Oracle – pomaga w uzyskiwaniu jak największych korzyści z inwestycji w oprogramowanie. Nasz zespół składa się z certyfikowanych senior architektów, kierowników i developerów z latami doświadczeń we wdrażaniu OBIEE – od sektora MSP po międzynarodowe korporacje. Szerokie doświadczenie i głęboka wiedza naszych konsultantów nie tylko w zakresie OBIEE, ale i innych technologii hurtowni danych pozwala nam dostarczać rozwiązania dostosowane cenowo, wdrożone na czas i przekraczające oczekiwania naszych Klientów

  • Business Intelligence Roadmap

Środowisko działania firmy nigdy nie jest zdefiniowane raz na zawsze i podlega zmianom – organizacje muszą być pewne, że zastosowane rozwiązanie BI sprosta teraźniejszym i przyszłym wymaganiom. Nasi konsultanci będą pracowali razem z Tobą, zapewniając nie tylko rady dotyczące odpowiedzi na obecne wymagania, ale także opracują plan wdrożeń przy pojawieniu się nowych wyzwań.