VI Kongres CFO Spółek Giełdowych SEG

VI Kongres CFO Spółek Giełdowych SEG

Data dodania: 6 października 2017
Kategoria: Cloud Wydarzenia
Podziel się informacją:

Ostatnie dwa tygodnie dzielą nas od Kongresu CFO Spółek Giełdowych, po raz szósty organizowanego przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych. W dniach 25-26 października 2017 roku w Centrum Kongresowym Hotelu Warszawianka w Jachrance, będziemy mieli zaszczyt gościć Państwa jako partner tego wydarzenia. Celem spotkania jest utworzenie platformy wymiany doświadczeń dotyczących pracy CFO spółek giełdowych oraz zdobywanie wiedzy pomocnej w zarządzaniu spółką.

Dwudniowe spotkanie w gronie CFO czołowych spółek giełdowych rozpoczną cztery dyskusje panelowe dotyczące:

  • strategii finansowania rozwoju spółki giełdowej,
  • nowych wyzwań podatkowych,
  • zarządzania ryzykiem w spółce giełdowej,
  • oraz aspektów cyfryzacji.

Do zacnego grona uczestników paneli został zaproszony Radosław Kozieja, wiceprezes Cogit, który podzieli się swoją opinią na temat cyfrowej transformacji i możliwości jakie stwarza dla organizacji.

Kongres to nie tylko duża dawka wiedzy, ale również możliwość odprężenia podczas Charytatywnego Biegu Rynku Kapitałowego, z udziałem Roberta Korzeniowskiego, czy wieczornej Gali połączonej z kolacją i zabawą przy muzyce. Drugi dzień Kongresu to sesje warsztatów oraz debata związana z finansowymi implikacjami zmian regulacyjnych. W imieniu własnym – jako partner wydarzenia – oraz organizatorów, serdecznie zapraszamy do udziału.

Więcej informacji na stronie SEG