Prezentacja na Forum Dyrektorów HR

O firmie

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji o naszych rozwiązaniach, usługach, czy doświadczeniach - zapraszamy na bezpłatną konsultację.

Prezentacja na Forum Dyrektorów HR

Szanowni Państwo,

dziękujemy za udział w naszej prezentacji. 20 minut, które mieliśmy na zaprezentowanie rozwiązania wspierającego Controlling HR, oczywiście nie wyczerpuje tematu, a daje jedynie pewien podstawowy pogląd na możliwości rozwiązania.

Jeżeli mieliby Państwo dodatkowe pytania lub chcieliby Państwo zobaczyć bardziej szczegółowo możliwości systemu prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny z naszą firmą – z naszej strony nie grozi Państwu spam.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach i zakresie opisanym w Polityce Prywatności Cogit. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowej realizacji zapytania.

    Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest Cogit sp. z o.o. z siedzibą: 02-676 Warszawa, ul. Postępu 21, NIP: 521-10-18-927. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.