Zarządzanie energią

Rozwiązania

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji o naszych rozwiązaniach, usługach, czy doświadczeniach - zapraszamy na bezpłatną konsultację.

Zarządzanie energią

Zarządzanie energią dotyczy nie tylko konieczności spełniania obowiązków prawnych wynikających np. z ustawy o efektywności energetycznej, ale także realizacji celów w zakresie zwiększenia efektywnego korzystania z zasobów energetycznych, aby być w stanie zwiększyć konkurencyjność cenową oferowanych produktów oraz obniżyć koszty zużycia energii. Zarządzanie energią obejmuje analizę i controlling, jak również planowanie, organizację, komunikację i zarządzanie danymi – procesy te wspieramy u naszych klientów w sposób spersonalizowany w oparciu  o możliwości, jakie stwarza rozwiązanie Envizi Energy Management od IBM.

ESG i zrównoważony rozwój – jak oprogramowanie pomaga w raportowaniu środowiskowym – zapis webinaru

Z naszym wsparciem będziesz w stanie lepiej zarządzać danymi dotyczącymi energii za sprawą zaawansowanych narzędzi analitycznych. Stwarza to możliwość wsparcia zarządzania energią w ramach całej organizacji. Zaawansowane moduły oprogramowania wspierają bieżące monitorowanie, analizę, zarządzanie i raportowanie zapotrzebowania na energię – nawet w dużych i złożonych organizacjach. Dane z rachunków za media, liczników oraz zasoby ze źródeł odnawialnych są automatycznie rejestrowane i łączone z innymi źródłami danych, w tym informacjami o pogodzie i obiektach. Dzięki temu powstaje szczegółowa baza danych do wykorzystania w aplikacjach.

Ekran systemu do zarządzania energią

Ekran systemu do zarządzania energią

Zautomatyzowane gromadzenie i przetwarzanie danych dotyczy konkretnych mediów, pogody, zużycia energii według liczników i wykorzystania energii słonecznej. Bezkonkurencyjna technologia, która zasila pakiet rozwiązań do zarządzania energią zapewnia dostęp do danych dotyczących energii w czasie rzeczywistym – wszystko po to, aby podejmować świadome decyzje dotyczące alokacji zasobów oraz ich wykorzystania.

Dane gromadzone i przetwarzane w ramach systemu do zarządzania energią

Dane gromadzone i przetwarzane w ramach systemu do zarządzania energią.

Dlaczego warto zdecydować się na nasz system:

PEŁNA KONTROLA NAD WYKORZYSTANIEM ENERGII
Monitoruj zużycie energii, wody i gazu w czasie rzeczywistym.

ZMINIMALIZUJ KOSZTY ENERGII
Zmniejsz koszty energii i unikaj zbędnych opłat dzięki alertom o marnowaniu energii.

ZARZĄDZAJ EFEKTYWNOŚCIĄ
Kontroluj wydajność zużycia energii w czasie na podstawie wcześniej określonych testów porównawczych lub wskaźników KPI.

ZARZĄDZAJ PERSONELEM
Przydzielaj personel operacyjny i wykonawców do konkretnych zadań, korzystając z narzędzi analitycznych opartych na danych.

PODEJMUJ LEPSZE DECYZJE
Podejmuj dobre decyzje dotyczące efektywności energetycznej, nadając priorytety działaniom i inwestycjom w oparciu o analizy porównawcze i analizę potencjału do oszczędności.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat rozwiązań do zarządzania energią skontaktuj się z nami drogą mailową info@cogit.pl lub zadzwoń pod numer telefonu +48 22 496 60 00.