Budżetowanie

Rozwiązania

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji o naszych rozwiązaniach, usługach, czy doświadczeniach - zapraszamy na bezpłatną konsultację.

Budżetowanie sprzedaży

Budżetowanie finansowe, to jedno z kluczowych zadań każdego przedsiębiorstwa. Odpowiednie planowanie i alokacja środków pozwala nie tylko osiągnąć stabilizację, ale także realizować zarówno krótkoterminowe, jak i długofalowe cele. Wykorzystanie nowoczesnych technologii ułatwia efektywne budżetowanie finansowe, dzięki, któremu organizacje mogą rozwijać się szybciej i skuteczniej.

Etapy procesu budżetowania w przedsiębiorstwie

Tradycyjne zarządzanie finansami wymaga wiele czasu. Gromadzenie wszelkich danych ręcznie wymaga wielu zasobów i jest podatne na błędy. Nowoczesne rozwiązania bi pozwalają automatyzować zarządzanie finansami. Dzięki temu budżetowanie jest znacznie prostsze. Osoby decyzyjne nie muszą poświęcać czasu na monotonne i powtarzalne zadania, a mogą skupić się na działalności strategicznej – określaniu celów, priorytetów, a także analizie danych.

W Cogit wdrażamy nowoczesne rozwiązania, takie jak konsolidacja sprawozdań finansowych, która ułatwia nie tylko planowanie wydatków, ale także kontrolę budżetów. To wszystko znacznie skraca czas na zarządzanie sferą finansową i pozwala poświęcić więcej zasobów na decyzje o znaczeniu strategicznym.

infor epm - Planowanie finansów i budżetowanie

Infor EPM – Planowanie finansów i budżetowanie

IBM Planning Analytics

IBM Planning Analytics – przykład ekranu


Formatka budżetowa – najlepsze praktyki.

Zapis webinaru: Jak zaplanować wydatki kapitałowe i inwestycje oraz właściwie odzwierciedlić ich skutki w planie?

Kompleksowe budżetowanie finansowe z nowymi technologiami

Analiza danych jest znacznie łatwiejsza dzięki rozwiązaniom business intelligence. W Cogit dostarczamy oprogramowanie dostosowane do potrzeb, które umożliwia nie tylko planowanie działań biznesowych, ale także prognozowanie przyszłych wyników na podstawie danych historycznych. To pozwala szybciej i efektywniej podejmować decyzje o znaczeniu strategicznym.

Wybierając nasze rozwiązania, stawiasz na innowacyjność, profesjonalizm i doświadczenie. Pomożemy wdrożyć controlling oraz inne rozwiązania, dzięki którym budżetowanie operacyjne będzie nie tylko szybsze, ale znacznie skuteczniejsze.