Prognozowanie cash flow i analiza przepływu środków pieniężnych

Rozwiązania

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji o naszych rozwiązaniach, usługach, czy doświadczeniach - zapraszamy na bezpłatną konsultację.

Prognozowanie przepływów pieniężnych

Prognozowanie przepływów pieniężnych jest kluczem do podejmowania decyzji finansowych i utrzymania stabilności finansowej. W Cogit dostarczamy nowoczesne narzędzia i rozwiązania, dzięki którym pozwalające analizować cash flow, co umożliwia lepsze planowanie i zarządzanie finansami w przedsiębiorstwie.

Prognozowanie przepływów pieniężnych – jakie daje korzyści

Dokładna analiza cash flow to klucz do zrozumienia poszczególnych przepływów pieniężnych w firmie. Wdrażając nasze rozwiązania bi, zarządzanie finansami staje się łatwiejsze. Dostarczamy narzędzia, które:

  • Umożliwiają prognozowanie przepływów pieniężnych w czasie rzeczywistym.
  • Analizują przepływ środków pieniężnych i dostarczają raporty, które pozwalają zrozumieć sytuację przedsiębiorstwa.
  • Dostarczają czytelne analizy, które nie wymagają specjalistycznej wiedzy.

Nowoczesne narzędzia business intelligence nie tylko monitorują przepływy pieniężne, ale także pozwalają z dużą dokładnością prognozować przyszłe finanse.

Analiza Cash Flow – zrozum lepiej swój biznes

Planowanie działań biznesowych powinno opierać się o konkretne i mierzalne dane. Dlatego w Cogit dostarczamy rozwiązania, które pozwalają monitorować kluczowe wskaźniki KPI w przedsiębiorstwie. Dzięki temu controlling staje się efektywniejszy – przepływy pieniężnie nie tylko są obserwowane, ale także analizowane. To pozwala dostarczać konkretnych informacji o sytuacji przedsiębiorstwa.

Infor EPM – Raportowanie, analiza i planowanie Cash Flow

IBM Planning Analytics – Kontrola przepływów pieniężnych w narzędziu

Infor EPM - analiza cash flow

Infor EPM – Analiza Cash Flow

IBM Planning Analytics - prognozowanie przepływów pienieżnych

IBM Planning Analytics – Prognozowanie przepływów pieniężnych

Planowanie przepływów środków pieniężnych  – planuj przyszłość finansów

Dostarczamy także narzędzia, które umożliwiają prognozowanie sprzedaży. Dzięki temu zyskujesz pełną kontrolę nad swoimi finansami. Nasza prognoza cash flow daje Ci pełne zrozumienie przyszłości finansowej Twojej firmy. Jeśli szukasz nowoczesnych rozwiązań szytych na miarę, to zapraszamy do kontaktu. Z nami zarządzanie finansami staje się łatwe i skuteczne.

Cogit od ponad 30 lat wspiera swoich klientów w zakresie doradztwa i wdrażania rozwiązań wspierających Controlling. Dysponujemy w tym zakresie wiedzą, praktyką i referencjami, pozwalającymi na dobór i wdrożenie rozwiązań czołowych producentów.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji w zakresie prognozowania skontaktuj się z nami drogą mailową info@cogit.pl lub zadzwoń pod numer telefonu +48 22 496 60 00.