Optymalne planowanie zatrudnienia jest kluczowe dla sukcesu każdej firmy. W Cogit wdrażamy oprogramowanie, które ułatwiają zarządzanie pracownikami i monitorowanie przebiegu rekrutacji, co pozwoli zbudować efektywną i zrównoważoną kadrową strukturę.

Metody planowania zatrudnienia

Planowanie zatrudnienia to kluczowy proces w zarządzaniu zasobami ludzkimi, mający na celu skuteczne dopasowanie liczby pracowników oraz ich umiejętności do wymagań i celów organizacji. Istnieją różne metody planowania zatrudnienia pracowników – jedną z nich jest prognozowanie zapotrzebowania na podstawie danych historycznych i trendów. Efektywna analiza zasobów ludzkich pozwala podejmować decyzje dotyczące przyszłego zatrudnienia i na ich podstawie prowadzić rekrutacje.

 Przykładowe ekrany Infor HCM

Planowanie zatrudnienia z nowoczesnym oprogramowaniem

W Cogit dostarczamy rozwiązania bi, które umożliwiają monitorowanie i zarządzanie różnymi obszarami organizacji. Jednym z nich jest controlling personalny, który pozwala oceniać zaangażowanie i skuteczność poszczególnych pracowników. Dostęp do obiektywnych danych ułatwia planowanie zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Dzięki temu również decyzje o awansach są bardziej obiektywne i budzą mniej kontrowersji wśród pracowników.

To wszystko znacząco ułatwia planowanie operacyjne. Bez względu na wielkość Twojej firmy, możemy dostosować nasze usługi do Twoich indywidualnych potrzeb, sprawiając, że proces planowania zatrudnienia stanie się łatwiejszy i bardziej efektywny.

Narzędzia z zakresu business intelligence ułatwiają planowanie rekrutacji na każdym poziomie – od poszukiwań odpowiednich kandydatów, przez analizę zgłoszeń, na rozmowach rekrutacyjnych kończąc. To ułatwia także budżetowanie wydatków związanych z planowaniem zatrudnienia nowych pracowników.

I wiele innym możliwości!

Potrzebujesz więcej informacji, przykładów – zadzwoń 22 496 60 00, albo wypełnij formularz, a pokażemy możliwości rozwiązania.