Performance Management w chmurze?

Performance Management w chmurze?

Data dodania: 4 listopada 2021
Podziel się informacją:

Wiecie, że jesteśmy najstarszą firmą konsultingową specjalizującą się w rozwiązaniach Performance Management na polskim rynku? Że zaczynaliśmy w czasach, kiedy controlling w polskich firmach dopiero raczkował, pierwsi specjaliści ds. controllingu kończyli studia, a update systemu do zarządzania polegał na zamówieniu pudełka z dyskietkami w USA, które trzeba było fizycznie odprawić na Okęciu? Ale absolutnie nie czujemy się dinozaurami konsultingu, a wieloletnie doświadczenie w branży traktujemy jako naszą przewagę rynkową.

Wierzymy, że przyszłość systemów Performance Management jest w chmurze, że na naszych oczach odbywa się zmiana podejścia do systemów BI, a controlling jak nigdy wcześniej wymaga wsparcia narzędziowego i udrożnienia komunikacji wewnątrz procesów. O tym wszystkim przeczytacie w najnowszym wydaniu magazynu Finanse i Controlling!

Miło nam zaprosić do lektury wywiadu z Prezesem Zarządu Cogit, Radosławem Kozieją, który właśnie został opublikowany na łamach magazynu Finanse i Controlling. Cały tekst wywiadu znajduje się w zasobach otwartych w strefie online magazynu, a wersja papierowa dostępna jest w prenumeracie oraz w Empikach.

Wywiad w całości dostępny tutaj: https://www.finanseicontrolling.pl lub do pobrania jako pdf

Controlling w chmurze