IT Project Manager / Kierownik Projektów IT

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji o naszych rozwiązaniach, usługach, czy doświadczeniach - zapraszamy na bezpłatną konsultację.

Miejsce: Warszawa, praca hybrydowa

O projekcie:

Poszukujemy Project Managera z doświadczeniem w prowadzeniu projektów w branży IT, dla klientów zewnętrznych.

Projekty dotyczą usług wdrożeniowych w zakresie systemów wspierających procesy raportowania, planowania, budżetowania oraz Business Intelligence.

#ThinkIT and join our team!

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie projektami realizowanymi dla naszych klientów zewnętrznych w zakresie rozwiązań IT
  • Odpowiedzialność za budżet, harmonogram oraz zakres przydzielonych projektów
  • Planowanie i koordynowanie zasobów w projektach
  • Współpraca z zespołem projektowym oraz zespołem po stronie klienta
  • Wprowadzanie dobrych praktyk do zarządzania projektami

Wymagania:

  • Doświadczenie w roli PM min. 3 lata
  • Doświadczenie w kierowaniu projektami w zakresie wdrażania systemów wspierających procesy raportowania, planowania, budżetowania oraz Business Intelligence. Mile widziane: doświadczenie w prowadzeniu takich projektów w branży bankowej/podmiotów publicznych
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji projektowej (m.in.: planu projektu, koncepcji testów)
  • Znajomość narzędzi: MS Project, Jira

Oferujemy:

  • Program zdobywania wiedzy i certyfikacji poparty możliwością doskonalenia zawodowego wewnątrz organizacji oraz możliwość odbycia szkoleń zewnętrznych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do Twojego doświadczenia
  • Budowanie wartości własnego profilu poprzez konkretne dokonania i udział w ciekawych projektach
  • Pakiet benefitów: kartę żywieniową Lunch Pass, prywatną opiekę medyczną oraz dostęp do biblioteki multimedialnej
  • Interesującą i ciekawą pracę w międzynarodowej firmie, która od ponad 25 lat koncentruje swoje działanie na systemach Performance Management oraz Business Intelligence