Oracle Hyperion Data Relationship Management (DRM)

Systemy IT

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji o naszych rozwiązaniach, usługach, czy doświadczeniach - zapraszamy na bezpłatną konsultację.

Oracle Hyperion Data Relationship Management (DRM)

Jakości danych referencyjnych (master data) jest kluczowa dla sprawnego raportowania i funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Oracle Hyperion Data Relationship Management jest aplikacją, która pomaga organizacjom w proaktywnym zarządzaniu metadanymi na wskroś warstwy operacyjnej, czy analitycznej zapewniając utrzymanie spójności danych. Użytkownicy dokonują zmian z perspektywy roli swoich departamentów, podczas gdy silnik DRM’a odpowiada za utrzymanie zgodność tych zmian w odniesieniu do polityk korporacyjnych. Jedną z najważniejszych funkcji, którą spełnia Oracle Hyperion DRM jest centralizacja procesu zarządzania i utrzymania repozytorium metadanych bez względu na to czy zarządzane są metadane dotyczące finansów (centra kosztowe, plany kont, jednostki gospodarcze), czy procesów analityczno-zarządczych (mapowania, wymiary i ich elementy, hierarchie wraz ze wszystkimi atrybutami) poprzez propagację zmian na wszystkie systemy/rozwiązania zależne, takie jak:

System ERP (zazwyczaj plan kont i/lub przy migracjach do nowych wersji)

Repozytorium słowników, look-up tables:

Repozytorium/a mapowań dla procesów ETL

Dziedzinowe systemy transakcyjne

Itp…

Cogit, jako pierwszy w Polsce uzyskał certyfikację w zakresie Oracle Hyperion Data Relationship Management 11.1.2.
Aktualnie posiadane certyfikacje, a w szczególności doświadczenia wdrożeniowe w obszarach naszych specjalizacji, przedstawiają unikatowy na rynku obraz kompetencji z zakresu Performance Management i BI.

Materiały dodatkowe

Koniec wsparcia technicznego dla Oracle Hyperion EPM 11.1.x

Wraz z zapowiedzią zakończenia wsparcia technicznego dla Hyperion HPM 11.1.x i dostępnością nowej wersji Hyperion 11.2, wiele firm ma problem z podjęciem decyzji, co dalej zrobić ze starszymi wersjami pakietu Oracle Hyperion EPM. Niestety, nie ma zbyt wiele czasu na podjęcie decyzji o aktualizacji, przełączeniu do modelu subskrypcji czy zmianie dostawcy.

Czytaj więcej (2 min)

Cogit Partnerem Roku 2019 firmy Oracle

W dniu 23 października podczas Oracle Modern Business Summit, Cogit został wyróżniony tytułem Partnera roku 2019 firmy Oracle. Nagroda została przyznana ze szczególnym uwzględnieniem wkładu w rozwój kompetencji w obszarze EPM Cloud.

Czytaj więcej (1 min)

Konsolidacja finansowa – HFM czy FCCS

Konsolidacja finansowa z HFM czy FCCS, które rozwiązanie będzie lepsze dla Ciebie? Zarejestruj się na webinarium i poznaj możliwości i różnice. W trakcie webinarium pokażemy czym jest pakiet usług FCCS i w jaki sposób jest on wstanie wesprzeć proces konsolidacji finansowej i raportowania. Odnosząc się do HFM i porównując możliwości, pokażemy czy i kiedy warto rozważać wykorzystanie usługi chmurowej, a kiedy nie będzie miało to sensu.

Czytaj więcej (2 min)
planowanie i raportowanie sprzedaży oracle

Model planowania i raportowania sprzedaży

Serdecznie zapraszamy na webinarium, na którym zaprezentujemy gotowy do wykorzystania model planowania i raportowania sprzedaży bazujący na rozwiązaniu Oracle Planning and Budgeting Cloud Service (PBCS). Rozwiązanie można wdrożyć w każdej firmie, która prowadzi sprzedaż produktów lub usług, niezależnie od branży, rodzajów produktów czy kanałów sprzedaży.

Czytaj więcej (2 min)
Digital Transformation – HIT czy MIT?

Digital Transformation – HIT czy MIT?

Czym tak naprawdę jest transformacja cyfrowa? Kolejnym modnym hasłem? Czy trendem, który będzie zmieniał oraz zmienia nawet największe biznesy?

Czytaj więcej (3 min)
Oracle Gartner Forrester

Gartner i Forrester: Oracle jednym z liderów rynku EPM

Zarówno Gartner, jak i Forrester zgodnie plasują firmę Oracle w czołówce dostawców rozwiązań klasy Enterprise Performance Management. Oba instytuty w swoich raportach dotyczących rynku rozwiązań Enterprise Performance Management podkreślają szerokie portfolio produktów i usług Oracle EPM oraz zwracają uwagę na strategię ich rozwoju.

Czytaj więcej (2 min)