Konsultant wdrożeniowy Hyperion

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji o naszych rozwiązaniach, usługach, czy doświadczeniach - zapraszamy na bezpłatną konsultację.

Miejsce:

O projekcie:

  • Masz doświadczenie we wdrażaniu wielowymiarowych systemów budżetowych?
  • Posiadasz doświadczenie w pracy z systemem Hyperion, IBM TM1, Infor lub Tagetik?
  • Dołącz do nas i razem z zespołem projektowym twórz rozwiązania dla naszych Klientów z różnych branż!

Twój zakres obowiązków:

  • modelowanie wdrażanie wielowymiarowych systemów budżetowych,
  • udział w tworzeniu koncepcji i architektury systemów i rozwiązań IT dedykowanych dla Klientów zewnętrznych,
  • implementacja rozwiązań z zakresu integracji danych,
  • implementacja rozwiązań z zakresu Business Intelligence,
  • Enterprise/Corporate Performance Management (EPM/CPM).

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w modelowaniu wielowymiarowym w systemie Hyperion, IBM TM1, Infor, Tagetik lub innym (min. 3 lata),
  • doświadczenie w procesie architektury i implementacji rozwiązań po stronie Klienta zewnętrznego min. 2-3 lata,
  • dobra znajomość Enterprise/Corporate Performance Management,
  • wykształcenie informatyczne lub informatyczne z elementami ekonometrii,
  • znajomość zagadnień związanych z controllingiem i rachunkowością zarządczą oraz budżetowaniem,
  • znajomość języka angielskiego (min. B2).

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do Twojego doświadczenia,
  • kartę Lunch Pass,
  • prywatna opiekę medyczną,
  • dostęp do biblioteki multimedialnej,
  • rozwój pod okiem naszych guru i indywidualną ścieżkę rozwoju połączoną z program zdobywania wiedzy i certyfikacji,
  • interesującą i ciekawą pracę w międzynarodowej firmie, która od ponad 28 lat koncentruje swoje działanie na systemach Performance Management oraz Business Intelligence,
  • elastyczną formę zatrudnienia,
  • pracę w trybie hybrydowym,
  • przyjazną atmosferę w firmie, w której wszyscy się znamy oraz aktywności poza projektowe (wyjścia i wyjazdy integracyjne, spotkania branżowe).