Senior EPM Konsultant (Infor, IBM, Oracle)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji o naszych rozwiązaniach, usługach, czy doświadczeniach - zapraszamy na bezpłatną konsultację.

Miejsce:

O projekcie:

Poszukujemy doświadczonych specjalistów, fanów technologii chmurowej, mogących wesprzeć nasz zespół w przeprowadzaniu Klientów przez ścieżkę transformacji cyfrowej w kierunku organizacji opartej na danych, gdzie dane przekształcone w użyteczną informację biznesową stają się jednym z najważniejszych aktywów przedsiębiorstwa.

Na stanowisku Senior Konsultant będziesz uczestniczyć w całym procesie projektowania i wdrażania narzędzi klasy Enterprise Performance Management, Business Intelligence oraz wspierających je systemów baz i Hurtowni Danych na Azure / AWS lub na lokalnych środowiskach.

Poszukujemy osób z doświadczeniem w modelowaniu wielowymiarowym (np. w SSAS, Cognos, Oracle Hyperion czy Infororaz podstawowych zagadnień związanych z controllingiem i rachunkowością zarządczą, budżetowaniem lub konsolidacją finansową pozwoli Ci na szybszy start i bardziej aktywny udział w prowadzonych projektach.

Technologie używane w projektach: Azure SQL DB, Power BI, DAX, R, Python, Azure Data Factory, Databricks, Platformy Azure, GCP, AWS.

Zakres obowiązków:

  • sterowanie całym procesem projektowania i wdrażania narzędzi klasy Enterprise Performance Management, Business Intelligence oraz wspierających je systemów baz i Hurtowni Danych oraz obszarów integracji danych (ETL),
  • identyfikowanie i analiza potrzeb Klientów biznesowych pod kątem zaproponowania wspierającego je rozwiązania IT,
  • tworzenie koncepcji i architektury systemów i rozwiązań IT wraz z doświadczonymi praktykami z danego obszaru / technologii,
  • wsparcie użytkowników w szybkiej i efektywnej adopcji implementowanych rozwiązań
  • zarządzanie zakresem wdrożenia.

Oczekiwania:

  • możesz pochwalić się doświadczeniem we wdrażaniu systemów klasy Enterprise Performance Management (min. 2 lata praktyki),
  • jesteś fanem SQL (min. 2 lata praktyki), nowoczesnych Hurtowni Danych, BI (Business Intelligence), lub chciałbyś się nim stać,
  • w „chmurze” widzisz nie problemy, ale nowe możliwości,
  • czujesz się urodzonym analitykiem,
  • nie ogranicza Cię programowanie,
  • lubisz rozwiązywać problemy oparte na prawdziwych, biznesowych przypadkach, których istotę trzeba poznać i zrozumieć.

Oferujemy:

  • program zdobywania wiedzy i certyfikacji poparty możliwością doskonalenia zawodowego wewnątrz organizacji oraz możliwość odbycia szkoleń zewnętrznych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do Twojego doświadczenia,
  • budowanie wartości własnego profilu poprzez konkretne dokonania i udział w ciekawych projektach,
  • pakiet benefitów: kartę żywieniową Lunch Pass, prywatną opiekę medyczną oraz dostęp do biblioteki multimedialnej.