Rozwiązania IT w planowaniu oraz budżetowaniu - BARC

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wynikami największego oraz najbardziej kompleksowego na świecie badania rozwiązań informatycznych, służących do planowania i budżetowania. W okresie od października 2015 do stycznia 2016 przebadano łącznie grupę ponad 1200 użytkowników najpopularniejszych narzędzi:
– Infor,
– Oracle,
– IBM,
– SAP
oraz innych.

Zwrócono uwagę na wiele obszarów związanych z wykorzystaniem nadmienionych rozwiązań IT w planowaniu i budżetowaniu: korzyści biznesowe, wpływ na sukces projektu, wsparcie vendorów, wsparcie firm wdrażających, satysfakcja klienta, funkcjonalności planistyczne, zintegrowane planowanie, funkcjonalności w zakresie analizy oraz raportowania, łatwość wykorzystania, elastyczność, self-service, przewaga konkurencyjna, cena/wartość oraz inne.

Niniejsza publikacja stanowi wyciąg z badania i została przygotowana na zlecenie naszego partnera – Infor. Zastanawiasz się nad wdrożeniem systemu informatycznego do planowania oraz budżetowania? Analizujesz różne alternatywy i chciałbyś dokładnie je porównać? – wypełnij krótki formularz i zrób to już teraz!

Zgłoś się i uzyskaj bezpłatną wersję badania The Planning Survey 16, przeprowadzonego przez BARC!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach i zakresie opisanym wPolityce Prywatności Cogit. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowej realizacji zapytania.

    Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest Cogit sp. z o.o. z siedzibą: 02-676 Warszawa, ul. Postępu 21, NIP: 521-10-18-927. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.


    Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/cogitdomain/cogit.pl/public_html/wp-content/themes/codec/raport-BARC.php on line 33